E-zaproszenie z dostawą

  Szukasz pomysłu na prezent?

  U Nas znajdziesz oryginalne prezenty dla bliskich, które zapamiętają na lata. Wybierz prezent inspirowany wyjątkowym przeżyciem. W NTI znajdziesz pomysł na prezent dla mamy, taty, przyjaciół, pracowników i Twoich partnerów biznesowych. Znajdziesz tutaj wyjątkowe prezenty dla każdego, którymi wywołasz uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby, ale nie zapominaj o sobie. Kiedy ostatnio robiłeś coś po raz pierwszy? Najwyższy czas w końcu to zrobić! Poczuj radość, którą daje zrealizowanie nawet najmniejszego pragnienia. Poczuj, że żyjesz! Spraw sobie radość na urodziny, imieniny czy kompletnie bez okazji.

  Nasze Zaproszenie na każdą okazję

  Prezenty dla Par – masaże dla dwojga to prawdziwe wyzwanie! Wspólnie spędzony czas, to idealny pomysł na prezent, Prezent dla Dzieci – co kupić na prezent dla dziecka? Podaruj dziecku niesamowite przeżycie podczas czekoladowego masażu i gorącej czekolady z piankami (CzekoJunior SPA – tutaj przekierowanie) lub ćwiczeń specjalnie przygotowanych dla najmłodszych.

  Prezenty na urodziny / na rocznice / na prezent ślubny / na specjalne okazje / na Dzień Kobiet / na Walentynki / na Dzień Dziecka / na święta dla Męża / Żony itd. Prezenty towarzyszą nam przez całe życie, wręczamy i otrzymujemy je na różne okazje. Dziś, kiedy niemal wszystkie przedmioty dostępne są na wyciągnięcie ręki, ich posiadanie nie sprawia już takiej przyjemności. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się  prezenty w formie przeżyć.

  Jak dowodzą badania, tradycyjne prezenty w postaci przedmiotów materialnych dają tylko chwilową radość. Szybko przyzwyczajamy się bowiem do posiadania nowego, nawet wymarzonego przedmiotu, a jego obecność staje się dla nas czymś zupełnie normalnym. O wiele dłuższe uczucie szczęścia zapewniają  prezenty oparte na emocjach  i doświadczeniach. I właśnie takie prezenty w formie przeżyć znajdziesz w NTI.

  Podaruj pozytywne emocje