Kariera

Poznaj Nas i dołącz do Naszego Zespołu
Kariera

Jesteśmy na rynku od 6 lat, świadcząc Nasz szeroki wachlarz usług. Oferujemy Naszym pracownikom stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, gdzie Nasi pracownicy zatrudniani są na podstawie umów. Posiadamy jasny system wynagrodzeń. Zapewniamy profesjonalne wdrożenie, niezależnie na jakim stanowisku zaczynasz pracę. Mamy dopasowane pakiety szkoleń, wspieramy Naszych pracowników na każdym kroku i doceniamy Ich pracę. Dlatego większość awansów w firmie to awanse wewnętrzne. Sukces NTI tworzą ludzie, których codzienna praca i zaangażowanie wpływają na poprawę zdrowia i jakości życia.

Praca, która ma znaczenie
Wybierz pracę dla siebie:
Kariera
Fizjoterapeuta, to idealna praca, jeżeli chcesz pracować z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi i sportowcami. Wdrożymy Cię małymi krokami w świat, w którym niesienie pomocy daje radość, a efekty pracy uskrzydlają. Wystarczy wykształcenie i chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji.
Kariera
Masażysta, to z kolei praca, gdzie masz możliwość pracy z dolegliwościami bólowymi, z urazami sportowców czy masażami odprężającymi ciało & umysł. Ponad 40 różnych masaży czy rytuałów SPA, które umożliwią Ci rozwój w wielu kierunkach.
Kariera
Kosmetyczka/Specjalistka Beauty, to praca dla osoby, która lubi wykonywać zabiegi pielęgnujące na ciało, twarz czy stopy wraz ze stylizacją paznokci. Przyda się również miła aparycja, dokładność i zaangażowanie.
Kariera
Instruktor Zajęć Ruchowych, jeżeli lubisz prowadzić zajęcia i interesujesz się zdrowym stylem życia, to właściwa droga dla Ciebie. NTI oferuje 13 różnych zajęć ruchowych, dzięki czemu masz idealne możliwości rozwoju i poszerzenia swoich umiejętności.
Kariera
Staż/Przyuczenie do zawodu, zaczynasz swoją ścieżkę zawodową? Mamy dla Ciebie szeroką ofertę staży i warsztatów oraz możliwość udziału w kursach organizowanych przez Śląską Akademię Masażu.
Kariera
Praktyki studenckie, chcesz odbyć praktyki w ciekawym miejscu, w którym zapoznasz się z praktyką Twojego zawodu? Szukasz miejsca, gdzie naprawdę będziesz miał kontakt z Klientem lub Pacjentem? Właśnie znalazłeś idealne miejsce!

Zrób kolejny krok i aplikuj do NTI

WYŚLIJ NAM SWOJE CV