O nas

Nosce te ipsum – Poznaj samego siebie
I daj się poznać Naszym specjalistom

Nasz gabinet fizjoterapii powstał w 2016 roku i od tego czasu niezmiennie
rośnie w siłę świetnych specjalistów i zadowolonych pacjentów.
Przyświeca Nam jeden cel – ten sam, którym kierowali się starożytni mędrcy: „Nosce te ipsum” , czyli poznaj samego siebie. Wierzyli Oni, że podstawą poznania całego wszechświata jest dogłębne poznanie siebie. Stąd nazwa Naszej placówki, która jest zarazem Naszym mottem, mobilizującym do codziennej pracy. Poprzez poznawanie ludzkiego ciała, tak doskonałego i niezwykłego, pomagamy posiąść wiedzę o kondycji duszy i umysłu. Naszym wszechświatem jest człowiek, Naszą inspiracją starożytni mędrcy, a Naszym celem – pomoc.

Nikt z nas nie jest Sokratesem,
ale tak samo jak on pragniemy spopularyzować
ideę Nosce te ipsum

Nazywam się Lawia Szkoda i zapraszam do centrum mojego świata.
Jestem założycielką Nosce te ipsum, doktorem nauk o zdrowiu i magistrem fizjoterapii oraz wykładowcą na Wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jestem certyfikowaną terapeutką Metody McKenziego oraz dyplomowaną terapeutką PNF.

Jestem także certyfikowaną instruktorką masażu. Poza praktyką, moja pasja oraz doświadczenie znalazły swoją realizację w 10 publikacjach naukowych. Chętnie dzielę się również swoją wiedzą – byłam prelegentką 45 prac wygłoszonych na konferencjach krajowych i zagranicznych. Realizuję się również jako nauczycielka szkół policealnych w tematyce anatomii, fizjologii człowieka i masaży oraz organizator i twórca wykładów i warsztatów o tematyce „Zdrowy Kręgosłup”.

Współpracuję także przy programie 60+ dla chorzowskich Seniorów z Urzędem Miasta Chorzów oraz współorganizuję dni promocji zdrowia oraz zawody sportowe. Jestem inicjatorką i instruktorem Śląskiej Akademii Masażu, gdzie szkolę młodych adeptów zawodów medycznych oraz branży beauty.

Nosce te ipsum stworzyłam jako miejsce specjalizujące się w pomocy wszystkim, którzy walczą z bólami różnego pochodzenia, problemami zdrowotnymi i dyskomfortem. Pomagamy zdobyć wiedzę o własnym ciele, wykorzystać wszystkie jego atuty i przywrócić mu kondycję pozwalającą na komfortowe, zdrowe życie.

W Nosce te ipsum swoje usługi oferują profesjonaliści z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji i piękna, których celem jest nie tylko pomaganie w już zaistniałych problemach, ale także zapobieganie im.

Z pewnością każdy poczuje się wyjątkowo,
trafiając w ręce naszych specjalistów:
Gabinet NTI Kasia

Kasia
mgr fizjoterapii, Instruktor Zajęć Ruchowych
Śląski Uniwersytet Medyczny w K-cach

Julia
Fizjoterapeuta & Dyplomowana Masażystka
AWF w K-cach

Kamil
Fizjoterapeuta, Instruktor Zajęć Ruchowych & Dyplomowany Masażysta
Śląski Uniwersytet Medyczny w K-cach

xxxx
Kosmetolog
Specjalistka Beauty & Dyplomowana Masażystka

Wierzę, że ja oraz mój Zespół możemy podnieść komfort życia każdej osoby,
która poszukuje pomocy w zadbaniu o zdrowie swojego ciała.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług Nosce te ipsum.